12 lipca 2011

94. Dominika, 21 lat, Zielona Góra


Nagość to dla mnie coś naturalnego, nie mam żadnych kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Naga czuję się wolna i swobodna. Czuję się doskonale w swoim ciele. Pozowanie do aktów z reguły jest w jakimś sensie przezwyciężeniem wstydu, nieśmiałosci. Osobiście nie mam z nagością żadnego problemu, nie czuję z tego powodu skrępowania. Kocham swoje ciało takim, jakie posiadam i nie chcę go zmieniać.
 
Lubię ładne sukienki z dekoltem, podkreślające moją kobiecość i sexapil. Czuję się bardzo kusząco w takiej wersji i lubię być podziwiana przez mężczyzn. Uważam, że warto podkreślać własne atuty, by czuć się atrakcyjnie. Uwielbiam facetów z zarostem, tacy wzbudzają we mnie zachwyt i zainteresowanie ;-) Lubię taniec i muzykę, to jest to, co mnie wypełnia i ukazuje żywiołowość mojej natury. Lubię pisać wiersze, co z kolei jest odzwierciedleniem mojej romantycznej duszy... Lubię, uwielbiam, KOCHAM!!! pozować do zdjęć, jest to moja pasja życiowa, sprawia mi to radość i daje niesamowite szczęście. Marzyłam o tym od dzieciństwa i wreszcie mogę to realizować. Lubię błyszczeć w świetle jupiterów i dlatego marzę o karierze aktorskiej.

Nie lubię ubrań ukrywających moją kobiecość, nie czuję się w nich komfortowo. Nienawidzę takich nudnych kreacji. Nienawidzę kłamstwa, ingerowania w czyjeś życie, obgadywania za plecami. Nienawidzę zjaranych mięśniaków, którzy myślą o sobie narcystycznie i uważają, że każdą kobietę mogą mieć i nie liczą się z uczuciami innych.

19 komentarzy:

pomi pisze...

uadnie i naturalnie ;)

Anonimowy pisze...

Wbrew pozorom męska koszulka na żywo bardziej podkreśla anieżeli ukrywa kobiece kształty;)

NieWrzos pisze...

Pani Dominiko, podoba mi się ten uniform, bo jest Pani:
- szczera (tekst o nagości odzwierciedla pozę na zdjęciu),
- kobieca (tekst i zdjęcie "Lubię..." świadczy, że jest Pani świadoma swojej kobiecości),
- naturalna (nawet w ubraniu z cyklu "Nie lubię..." nie traci Pani nic na swojej kobiecości - jak mniemam właśnie dzięki świadomości swojej kobiecości).
Pozdrawiam gorąco!

Anonimowy pisze...

z takim ciałem trudno mieć kompleksy:) fajne sesja, ładne efekty.

fifek pisze...

ależ piękne piersi!!!

Anonimowy pisze...

piękne ciało,świetne podejście do siebie i własnej nagości świetny i szczery uniform i taki jaki być powinien!

Anonimowy pisze...

Cudna buźka i minki;>

zoltan pisze...

Piękna, naturalna i przy tym co najważniejsze bardzo kobieca. Fajnie, że lubisz sukienki, bo szkoda by było ukrywać tak piękne ramiona czy nogi. Chyba każdy fotograf chciałby mieć taką modelkę przed swoim obiektywem.

Anonimowy pisze...

Jedna z ładniejszych i bardziej naturalnych modelek. Poza walorem unikalnej urody niezwykła plastyczność pozowania, okazywania emocji. Jestem pod wrażeniem.
Grzegorz.

Anonimowy pisze...

piękne ciało, skrywające wrażliwą i skomplikowaną osobowość - kwintesencja kobiecości... ;)

Anonimowy pisze...

Śledzę "moje uniformy" odkąd pojawiły się w sieci. Pośród wielu innych modelek Dominika urzekła mnie w szczególny sposób..
Środkowe zdjęcie przyciąga..i paradoksalnie - nie za sprawą pięknego ciała, ale zniewalającego, pełnego ciepła uśmiechu..
Pozdrawiam serdecznie Grzegorz

P.S. - gdzie można zobaczyć więcej Twoich zdjęć Dominiko?

Hubert Siemieńczuk pisze...

Gdybym miał takie ciało, to cały dzień przyglądałbym się sobie w lustrze, dotykał, pieścił i ugniatał. Życzyć należy spełnienia planów aktorskich, bo dobrych aktorek nigdy za wiele:)

Anonimowy pisze...

Dominiko...boskie ciało o wzorowych proporcjach, ale tym co mnie uwiodło jest niebanalny uśmiech, który z pewnością podbiłby szklany ekran :). Powodzenia

SM

wanilianna pisze...

sukienka rzeczywiście fajna, podobnie jak cała reszta:-)

Anonimowy pisze...

Aniele.....:)Przepiękna jesteś....

Azmarel Migresfera pisze...

Szczrze... długo mi zajęło wzięcie się za opis, nie mogłem oderwać wzroku.. jesteś wyjatkowo piękna.

Anonimowy pisze...

Slowo PIEKNA to zbyt malo....

Anonimowy pisze...

Świetne zdjęcia. Szczególnie to w środku nie tylko dlatego że wszystko widać, ale i za śliczny uśmiech. Pasuje do Ciebie. Nawet gdybym był Twoim chłopakiem ( czym mężem) pozwoliłbym Ci na takie zdjęcia. Inny tylko mogliby sobie popatrzeć, ale tylko ten wybranek dotykać.

Paweł pisze...

Ale lubi Cię obiektyw.