5 sierpnia 2011

96. Dagmara, 25 lat, Wrocław


Nago. Lubię swoją nagość, bo moja nagość jest kolorowa i bardzo ciekawa. Z mojej nagości można się wiele dowiedzieć; na przykład wyczytać datę urodzenia najukochanszej osoby na świecie, mojej mamy oraz poznać imię mojej ukochanej siostrzenicy... Moja pstrokata nagość wyraża mnie w stu procentach, akceptuję ją i wiem, że jeszcze nie raz się zmieni.

Lubię siebie. Jestem bardzo charakterystyczną osobą i uważam to za swój niezaprzeczalny atut, choć dorosłej kobiecie o wzroście 150 nie zawsze jest łatwo ;)
Lubię ludzi. Otacza mnie grono wspaniałych przyjaciół i wiem, że tak jak ja pomagam im, tak mogę liczyć na ich wsparcie. Ludzie sprawiają, że życie jest piękne i świeci feerią barw.
Lubię second handy. To mój nałóg i pasja. Uwielbiam grzebać w stertach ubrań, wyławiać perełki i wykorzystywać je do ciekawych stylizacji.

Nie lubię plastiku – w wyglądzie i zachowaniu. Nie lubię „przebranych” ludzi, podążających ślepo za trendami, co w rezultacie wychodzi im tragicznie. Nie lubię czystego lansu z metką, nie lubię ładnych wymuskanych, ale tępych kobiet, bo robią innym ładnym zły PR ;) Nie lubię jeszcze zakorkowanych wrocławskich ulic i kłamstwa.

11 komentarzy:

asiek582 pisze...

Dominiko świetna figurka,super podejście do siebie i tak trzymaj kochana!

Anonimowy pisze...

A taką grzeczną masz buzię!

fifek pisze...

Kobitka fajna, ale znów mam potwierdzenie tego, że tatuaże szpecą.

Anonimowy pisze...

Taka ładna dziewczyna i tak oszpecona tatuażami :(

NieWrzos pisze...

Żywiołowość modelki przebija z opisu i spojrzenia! Zastanowił mnie tekst dotyczący nagości - można powiedzieć, że osoba z dużą liczbą tatuaży nigdy nie jest naga - lub, że jej nagość jest trwale zasłonięta, czy też "zniekształcona".
Czy to dobrze? Czy to źle? Nie mam zdania...

Anonimowy pisze...

Tatuaże to jakieś nieporozumienie. Masakra! Szpetna kobieta, bezbarwny profil! 0/10

Piotrek K pisze...

Jeden z barwniejszych uniformów :) Zdjęcia prezentują się naprawdę świetnie, a tatuaże idealnie pasują do modelki. Podobnie zresztą jak niewielki wzrost - czego na zdjęciach oczywiście nie widać.

wanilianna pisze...

Piękne tatuaże na pięknym ciele. A najlepszy - ten na brzuchu. Natomiast anonimowym trollom mówimy stanowcze NIE! Tchórze i życiowi nieudacznicy, którzy nie potrafią nawet się przedstawić i tylko opluwają ludzi znad klawiatury...

Anonimowy pisze...

Prześliczna, inteligentna kobieta.

adip123 pisze...

Z Twojej twarzy bije otwartość i odwaga. Podziwiam kobiety które takimi są. Wspaniałe zgrabne ciało... Mam nadzieję że też w końcu wystąpię na tej stronie

tekk pisze...

świetne tatuaże. anonimowi trole, którzy odważni są tylko za klawiaturą. chociaż nawet tam nie są odważnie bo są anonimowi!