29 grudnia 2012

Dzień Dobry TVN -- emisja

Czwartek, 3 stycznia. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie ;)

6 komentarzy:

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Jak zwykle nie poszło. Nie wiem już co mam o tym myśleć... Jakieś takie zawracania gitary.

wussup? pisze...

Pomysł na blog jest w porządku, podoba mi się uzupełnienie fotografii opisem, ale jakoś go nie widzę w tego typu telewizji. Może gdyby blog był blogaskiem na niegdyś zacnym portalu blog.pl, który to dziś jest własnością Onetu, a ten z kolei należy do TVN, to pewnie by chcieli sami siebie rozpromować, a tak? :>

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Program miał być o projekcie i ludziach biorących w nim udział, a nie o blogu jako takim.

wussup? pisze...

No tak, domyślam się, ale jaki jest blog wiedzą wszyscy, może właśnie dlatego przeciąga się to w czasie, bo sami dobrze nie wiedzą, kiedy i obok czego to puścić? Dzień Dobry TVN to raczej taki lajtowy program, a ja znów sobie nie wyobrażam, żeby mieli mówić o blogu bez pokazywania zdjęć, które na nim są publikowane; ubranych ludzi (raczej) nie pokażą, rozebranych też nie, bo się posypią skargi. Ktoś w telewizji miał pomysł, ale po drodze ktoś inny musiał się rozmyślić, tak mi się wydaje.

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

W sumie też się zastanawiam dlaczego akurat Dzień Dobry TVN i czy to pasuje do tematów lekkich, łatwych i przyjemnych. Może lepiej by było wrzucić to w kanał TVN Style albo coś podobnego?

W każdym razie wychodzę z założenia, że skoro spędzili u mnie tych kilka godzin i kręcili zawzięcie to niech wreszcie puszczą, a nie przekładają z tygodnia na tydzień ;)

wussup? pisze...

O, do TVN Style rzeczywiście by się nadało. Może też wpadli na ten pomysł i próbują to wcisnąć w już stworzoną wcześniej ramówkę? Tak czy owak trzymam kciuki za emisję, sam jestem jej ciekaw, bo na taką sesję to chyba jednak brak mi odwagi :]

Pozdrawiam.