27 listopada 2012

Dzień Dobry TVN

O ile nic się zmieni to w czwartek, 6 grudnia, w programie „Dzień dobry TVN” będziecie mogli zobaczyć jak powstawała jedna z sesji zdjęciowych do projektu „Moje Uniformy”. Tu w roli głównej wystąpi sto siedemnasty jego uczestnik, Maciek z Łodzi. Będziecie też mogli posłuchać co o swoim udziale mówią  Kinga z Lublina (43), Natalia z Wrocławia (50), Lech z Bielska-Białej (116) i oczywiście Maciek (117). Zapraszam.

7 komentarzy:

Lech pisze...

Fajnie, że Twój blog Arku wzbudza takie zainteresowanie, codziennie wchodzi 2-3 tys. ludzi. To dobrze ,może ludzie zrozumieją,że nagość nie powinna wzbudzać negatywnych emocji,że jest czymś normalnym,dobrym. Bez akceptacji swego ciała trudniej akceptować innych i uzyskać równowagę i spokój wewnętrzny. Pozdrowienia spod łysej Góry w Bielsku (pod nią mieszkam)
116

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

To dobrze, że ludzie w ogóle zaczynają się nad sobą zastanawiać. Niezależnie od tego czy myślą o swojej nagości czy też o ubraniu. Tak naprawdę zadają sobie pytanie "kim jestem". Mam nadzieję, że nie tylko uczestnicy ale i czytelnicy bloga, a może teraz i telewidzowie. No cóż, zobaczymy jak będzie.

Pozdrawiam również. Powiedzmy, że spod Ślęży ;)

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Jeśli chodzi o statystyki wejść to wygląda to w ten sposób. Dziś np. było 2500, a rekord miesiąca padł 9 listopada, z liczbą prawie 6000 wejść. Najlepszymi miesiącami były styczeń 2012 z liczbą 81 tys. wejść i luty 2010 z liczbą niemal 75 tys. wejść. Listopad 2012 jak na razie ma trochę ponad 61 tys. odwiedzin.

To tyle w ramach ciekawostek ;)

Anonimowy pisze...

Ciesze się że Twój blog Arku się rozwija, gratulacje :)

Agata 115

Anonimowy pisze...

Piękne. Rzadko widuje się piękniejsze zdjęcia. Aż się dziwie ludziom, zakrywanie takiego piękna to jak zakrywać najpiękniejsze krajobrazy :) Pozdrawiam wszystkie modelki i modeli no i szanownego Pana fotografa (Redaktora :P), powodzenia w przyszły czwartek :)

Kuba

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

No to zostałem Panem Redaktorem. O do licha.
:)

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Dziś dostałem info, że nie będzie emisji w ten czwartek. Będzie później. Kiedy? Jeszcze nie wiadomo.

No i tak to się przesuwa niestety w czasie.