5 lipca 2010

Wakacje 2010

Drodzy czytelnicy,

Nie da się ukryć, że nadeszły wreszcie upragnione i długo przez wszystkich wyczekiwane upalne dni. Po prostu lato pełną gębą. Coraz trudniej się skupić na czymś poważnym, coraz bardziej zaprząta nam głowy hamak wiszący w cieniu drzewa, śpiew ptaków, spacer w lesie, kąpiel w jeziorze. Sezon ogórkowy w pełni :)

Ponieważ wybieramy się z żoną na bardzo długą i daleką wyprawę przez Europę, dlatego na czas wakacji zawieszam bloga i „Moje uniformy”. Poza drobnym incydentem jaki prawdopodobnie wydarzy się w sierpniu, nie będę w tym czasie nikogo fotografował. Wrócimy do projektu dopiero w październiku.

Mam przy tym ogromną nadzieję, że od jesieni nie zabraknie Was, odwiedzających bloga, że nie zapomnicie o mnie i o osobach, które w projekcie wystąpiły, a może w którymś z Was dojrzeje myśl o wzięciu w nim udziału.


Do zobaczenia już wkrótce.
:)

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

do zobaczenia :)

Karolina pisze...

Udanego wypoczynku i do zobaczenia na blogu;-)

barbara bartz pisze...

wspanialych wakacji i do zobaczenia :)

dziuraway pisze...

zapraszam na mojego nowego, zdjęciowego bloga :)

( http://dziurawaay.blogspot.com/ )


pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

Przeglądnęłam cały Twój blog i jestem pod ogromnym wrażeniem. Szczerze mówiąc, trochę zazdroszczę tym dziewczynom odwagi by stanąć 'twarzą w twarz' ze swoimi niedoskonałościami i kompleksami - ja chyba bym się jednak nie odważyła mimo iż od zawsze podoba mi się ten tzw. modeling. Niestety nie zostałam do niego stworzona - ze swoimi 60 kg przy niskim wzroście odpadam już w przedbiegach ;) No ale nie o tym chciałam pisać. Chciałam życzyć Ci sukcesów i wytrwałości w realizowaniu projektu ;)

Paula

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Paula, a może jednak? Przecież to niejest blog o supermodelkach tylko o zwyczajnych ludziach.

P.S.
Dziękuję za życzenia.

--
Arek