16 listopada 2010

50. Natalia, 18 lat, Wrocław

Nagość – ubranie Ewy. Znaczeń ma wiele. Częste skojarzenia to porno, brak szacunku do własnego ciała czy zwrócenie na siebie uwagi. Niektórzy nie potrafią odróżnić namiętności zawartej w akcie od namiętności ukazanej w sposób wyuzdany, budzący niesmak. Myśle, ze do aktów pozują ludzie, którzy akceptują w pełni swoje ciało i znajdujące się na nim niedoskonałosci. A czy własnie przez nie nie jestesmy niepowtarzalni? Jedyni w swoim rodzaju?
Unifomy pokazują jak różni od siebie jesteśmy. Nagość to piękno w czystej postaci. Wydaje mi się, że pokazując moje ciało, nie mam nic do ukrycia. Czuję się bardzo kobieco.

Najpewniej czuję się w męskich spodniach. Wielu mężczyzn uważa, że kobieta nie potrafi podołać pewnym rzeczom, bo jest słabsza emocjonalnie i łatwiej się poddaje. Pragnę przełamać wszystkie bariery. Czuję się niezależną i silną, twardo stąpającą po ziemi dziewczyną, która wie czego chce.

Nie lubię spodni wysokich za pępek, idealnie dopasowanych, na wzór tych z lat 70-tych. Czuję się jak w nich jak rozwódka po czterdziestce, szukająca wrażeń.

9 komentarzy:

Andrzej Bersz. pisze...

Natalio... czuje powiew naturalnej, swiadomej siebie kobiecosci... a przeciez jestes tak mloda... jak moja wnuczka;-)
O nagosci mysle pdobnie jak Ty! Mam i ja na Uniformach swoj tryptyk, nr. 25;-) Pozdrawiam

witchu pisze...

Po prostu pełna kobiecość i mocny charakterem. Ale ze zdjęć patrzy osoba dużo starsza, niż mówi opis...

Diana pisze...

Świetna.

Anonimowy pisze...

Boskie ciało! Widziałem pozostałe zdjęcia z sesji. szkoda że to z papierosem nie jest tutaj, jest naprawdę idealne :) pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Piekne piersi, ale wygladasz strasznie staro jak na 18lat, moze zapusc wlosy? albo rozjasnij?

Anonimowy pisze...

zapuszczam właśnie;D

Anonimowy pisze...

=Piękno widzę=
Oglądam i wyróżniam określeniem MIAŻDŻĄCA MOC SEKSU. MMS ;) może przejdzie do slangu to moje określenie. Wszystkie obecne przeglądnąłem i mam dwa akty na takie określenie może trzy razem z tym, oby więcej. Panie Arku, Natalia jest smukła i ma piersi ale powinna się uśmiechnąć, no ale to wasz wybór. Projekt OK.
Pozdrawiam Natalię i pana Arku.
ps. podam odsyłacz dalej :)

Azmarel M. pisze...

Jedno z najlepszy na blogu, po prostu miażdzy, przecudowna kobieta :D

Lech pisze...

Pozdrowienia i wyrazy uznania dla piękna które prezentujesz , fajnie że mimo takich różnic (płeć wiek,itd)będziemy występować w TVN 6 grudnia w Mikołaja zresztą, co będzie swoistym dla nas prezentem

nr 116