2 grudnia 2010

58. Berenika, 21 lat, Wrocław

Nago. Nie wstydzę się swojego ciała, chociaż mam kompleksy, ale jak każda chyba kobieta. Wiem, że podobam się mężczyznom, kobietom też. ;) Nie jestem skromna w tej kwestii, ale też nie uważam siebie za miss, chociaż jakby organizowali wybory topless... ;)
Jak to ja, sierota musiałam się w szpilkach popisywać. Oczywiście nie mogło się to skończyć inaczej, bo średnio raz w miesiącu coś się ze mną dzieje, tylko dlaczego akurat teraz, jak spadł śnieg, pod śniegiem lód, a dookoła błotko?

Kocham taniec. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mogę nim wyrazić każdą emocję i wiem, że zostanę zrozumiana. A najbardziej uwielbiam tańczyć, gdy patrzą. Gdy patrzy Mój Jedyny i kiedy po skończonym pokazie słyszę brawa, to dla mnie najlepsza nagroda i utwierdzenie w przekonaniu, że robię to dobrze.

Nie lubię. Nie zamierzam rezygnować ze swojej seksualności tylko dlatego, że mam przekazywać wiedzę i wychowywać. Niektórych ojców też trzeba będzie edukować na wywiadówkach... ;) Najbardziej nie lubię świadomości, że kiedy już zacznę pracę, to wymagać się będzie ode mnie mechaniczności i służbowego podejścia. A ja nienawidzę udawać. Bo czy naprawdę biała bluzka i spódnica ukryją fakt, że oprócz funkcji publicznej jestem także kobietą?

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Wow! Boskie ciało :P I te pozycje wszystkie z nogami i wogóle :D podoba mi się wpis pod: Nie lubię. też się obawiam takich rzeczy :P pozdrawiam

matlas pisze...

Dobre to 1 zdjęcie, fajna poza :)

Anonimowy pisze...

pełna ekspresji :P widać ze ADHD :D

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Wręcz przeciwnie. Ocean spokoju :)

calypso pisze...

piękne piersi
nie ze nic wiecej nie widze,ale piersi mnie urzekły :)
taniec nadaje cialu taka plastycznosc, ze nie sposob ciala tancerza z innym pomylic
a ta swiadomoscm wlasnego ciala - genialna.

Anonimowy pisze...

Do anonimowej informatorki, której nie starczyło odwagi, żeby podać swoją tożsamość - jestem dorosła, pozuję do zdjęć, jakie sama chcę mieć, a moi rodzice wiedzą o wszystkim. Twoje działanie natomiast, to przykład nękania, które jest czynem karalnym. Chcesz adrenaliny - zapewnię Ci taką dawkę, że będzie Ci się wylewała podczas każdej wizyty w toalecie.

Anonimowy pisze...

Uwielbiam takie wysportowane, kobiece ciała!!!
Kedar.

Anonimowy pisze...

Śliczne oczy. Pełne energii i drapieżnościi