28 kwietnia 2010

31. Natalia, 20 lat, Kędzierzyn-Koźle

Nagość. Gdybym miała ciało modelki z pokazu Victoria's Secret... Nie czuję się komfortowo będąc ubrana jedynie w zapach swoich perfum. Być może wiąże się to z kompleksami, a może z powodu mojej fascynacji kulturą Japonii, gdzie odchylenie rękawa gejszy działało na mężczyzn niczym najlepszy afrodyzjak. Lubię rownież być tajemnicza, a odkrywając wszystko, tę tajemniczość tracę.

Lubię. Przebierać się, wcielać w różne postaci – stąd strój pielęgniarki. Uwielbiam wszelkiego rodzaju przebierane imprezy, gdzie można na chwilę stać się kimś innym, dobierać zachowanie do stroju. Po części jest on rownież związany z moimi studiami. Lubię odczuwać satysfakcję jaką daje praca w szpitalu i bezinteresowna pomoc ludziom. Lubię rownież czuć się kobieco, seksownie, a wielu osobom kojarzy się z tym seksowna pielegniarka :)

Nienawidzę nosić spódniczek mini, nie mogę się do nich przekonać. Zdecydowanie swobodniej czuję się w spodniach, wszelkiego rodzaju. Spódnice mnie krępują. Zbyt dużą uwagę muszę przywiazywać wtedy do wyglądu (czy kiedy idę za bardzo mi się nie podwinęła, trzeba też bardzo uważać choćby wysiadając z samochodu). Miniowkę chyba wymyslił mężczyzna żeby uprzykrzyć życie kobietom :)

2 komentarze:

Mera pisze...

Podziwiam Twoją twórczość i całokształt tego co robisz:) A Talinę wręcz uwielbiam!

Grze X pisze...

extra blog szkoda że kontaktów nie ma do tych osób