16 stycznia 2011

67. Ola, 23 lata, Wrocław

Nago. Ciało jest świątynią sztuki i miłości... Moja nagość jest tam, gdzie moje serce, a więc i tam, gdzie wszystkie moje słabości i niedoskonałości oraz to, co we mnie najpiękniejsze. Dlatego właśnie moja nagość, ta zupełna, jest tylko dla najważniejszej osoby. A on kocha mnie taką, jaką jestem.

Moja nagość to również taniec. Dzięki niemu lepiej rozumiem swoje ciało i czuję swoją kobiecość. W tribalu odsłaniam brzuch, którego nigdy nie akceptowałam. To taniec zmysłowy, uwalnia emocje, emanuje pasją, mroczną pasją. To piękny sposób odkrywania siebie, własnych pragnień i tajemnic. To również dzielenie się tym, co w nas najlepsze, częścią duszy i wdziękiem płynącym z niejako wężowej gracji wijącego się kobiecego ciała. Miał być rekwizyt? Oto i on, strój do tribala ;)

Lubię. Mała czarna,157 cm wzrostu, stopa 35 i niezwykle drobne dłonie, niczym u dziecka. W końcu małe jest piękne. Lubię swoje niewielkie gabaryty i ich nieodparty urok. Lubię też jeździć na swojej małej (jak i właścicielka) Hondzie i nosić stroje motocyklowe. Mój styl to mieszanka rocka i gotyku. To, co w sobie cenię, to również moja artystyczna dusza i wrażliwość na piękno i drugiego człowieka.
Skąd ten mały piekielny pluszak? Bo uwielbiam swój diabelny charakterek i zołzowatą naturę! Faceci naprawdę kochają zołzy. Kobiety, które wiedzą, czego chcą. Zołzy, nie jędze ;)

Nienawidzę. Są stroje, których nie znoszę – te, które kłócą się z moim gustem czy uwydatniają to, co chciałabym ukryć. Nade wszystko jednak nienawidzę strachu, który wciąż drzemie gdzieś głęboko pod moją skórą, wytrąca mnie z równowagi i sprawia, że świat wypada mi z rąk. Nie lubię poczucia bezradności, gdy nie panuję nad swoim życiem i mam związane ręce. Nie potrafię zaakceptować sytuacji, gdy rozwój wypadków jest ode mnie niezależny i ktoś albo coś decyduje za mnie. Niekiedy chcę krzyczeć, innym razem płaczę, bywa, że na moment przygasam. Ale wciąż walczę, bo nikt życia za mnie nie przeżyje.

16 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Mowiles Arku, ze w "nago" nie dopuszczasz ubran...;)
Czekamy na Basie89 :D

Dephea pisze...

a ja majtek mieć nie mogłam :(

Domi

wanilianna pisze...

bunt na pokładzie! ;-)

Arkadiusz Wojciechowski pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Problem w tym, że po moich wcześniejszych ustaleniach z modelką dowiedziałem się, że pozować będzie w stroju do tribala. Myślałem iż strój do tribala to będą jakieś sznurki, koraliki, muszelki... cokolwiek co się może człowiekowi wychowanemu na powieściach Alfreda Szklarskiego i Karola May'a kojarzyć z konfekcją plemienną. A tu się okazało, że to zwykła spódnica z cekinami. Szczerze mówiąc nie miałem siły oponować.

Wiem, że to skucha i głupio mi bardzo ale Wy możecie być dumne z tego, że dałyście radę i że tak pięknie wyglądacie całkiem nago. Jestem z Was dumny, o!
:*


P.S.
Kim jest jest Basia89?

Anonimowy pisze...

www.basia89.maxmodels.pl :P:P

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

A ona wie o tym, że ma wystąpić?
Bo ja nie :D

Anonimowy pisze...

Nie wie:D Ale zrób wszystko zeby wiedziała, plis:D To bedzie najlepszy uniform!:)

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

W takim razie najpierw będziesz musiał(a) się podpisać pod swoją petycją :) Muszę wiedzieć w czyim imieniu występuję.

Anonimowy pisze...

Piotr, fan Basi K. i moichuniformow, miło mi:D

Arkadiusz Wojciechowski pisze...

Piotrze, muszę Cię zmartwić. Basia, jak sądzę, nie wystąpi w MU. Chyba, że kiedyś zmieni zdanie.

Anonimowy pisze...

czemu?;< przeciez na mm pozuje;<

Anonimowy pisze...

Przez to łamanie reguł nie bardzo, nie podoba mi się. Czuję asekuranckość w tej "nagości", egzaltacja jest szczera, ale naprawdę ten strój bym widziała w lubię, trzymajmy się reguł (zarzut do modelki bardziej).

Anonimowy pisze...

ale trzeba przyznać że strój wspaniały! chciałbym żeby się tak dla mnie stroiła! :]

Rumah Dijual Jakarta pisze...

Podobało mi się go czytać. Potrzebuję na studia więcej na ten temat. Dziękuję za dzielenie nice info .. Każda droga mam zamiar zapisać się na Twoim kanale i mam nadzieję, że pisać znowu.
Regards,
RicoMoco

jakarta hotel intercontinental pisze...

Lubię czytać za pośrednictwem postu artykułu, chciałem napisać trochę komentarz do wspierania i życzymy dobrej kontynuacji Wszystkiego najlepszego dla wszystkich wysiłków blogów. Docenić rekomendację! Pozwól mi go wypróbować. Kontynuować pracę, wspaniałą robotę!